Протестно писмо изпращат на областния управител и до председателя на Общинския съвет днес работниците от предложеното за приватизация общинско предприятие „Сигма", което поддържа светофарите в града. В него те ще настояват да се оттегли предложението за раздържавяване, както и за увеличаване на работните заплати, които сега възлизат на 300 лева месечно. Информацията е на Дарик радио.
Все още няма коментари към статията. Бъди първият, който ще напише коментар!
Коментарите са на публикуващите ги. Plovdiv24.bg не носи отговорност за съдържанието им!






