Пореден сигнал за идиотски паркирал индивид получихме в редакцията на Plovdiv24.bg. Този път, както се вижда от снимката, освен че е паркирал в лентата за насрещно движение, индивидът е паркирал съвсем близо до кръстовището на Алати, като по този начин създава опасност както за пресичащите пешеходци, така и за автомобилите, които се опитват да го заобиколят, докато срещу тях идват други автомобили, влизащи от бул."България".
Читателят ни коментира, че картинката е сравнително редовна през почивни дни до магазин Алати, въпреки че магазинът е изградил 2 паркинга от 2-те страни на сградата си. Не става ясно защо особено при наличие на свободни парко места трябва да се паркира по този начин.
Коментарите оставяме на вас, нашите читатели.
Поредният паркирал против всякакви правила, този път на кръстовище
© Plovdiv24.bg






