Пловдивчанин се оплака в редакцията на Plovdiv24.bg от ранното събиране на боклука.
С въпрос: Тихо ли е сутрин?? Ето,този шум ни буди. Той изпрати видео, което ви показваме.
Пловдивчанин се оплака в редакцията на Plovdiv24.bg от ранното събиране на боклука.
С въпрос: Тихо ли е сутрин?? Ето,този шум ни буди. Той изпрати видео, което ви показваме.
Коментарите са на публикуващите ги. Plovdiv24.bg не носи отговорност за съдържанието им!