Пловдивчанин предупреди: "Когато седнете да пиете кафе в "Лекси", внимавайте, като сядате удобно. Не бутайте столовете много назад, защото кипарисите няма да ви удържат. Площадката няма борд и столът пада назад".
Пловдивчанин предупреди: "Когато седнете да пиете кафе в "Лекси", внимавайте, като сядате удобно. Не бутайте столовете много назад, защото кипарисите няма да ви удържат. Площадката няма борд и столът пада назад".
Коментарите са на публикуващите ги. Plovdiv24.bg не носи отговорност за съдържанието им!