За проблем с детските надбавки в Пловдив сигнализира читател на Plovdiv24.bg. Според него тази сутрин роми са изтеглили месечните си детски надбавки от банкомат на ул. "Преспа" в "Източен", докато останалите семейства нямали нищо по банковите си сметки.
От "Социално подпомагане" Пловдив обаче категорично отрекоха за подобен проблем:
"Категорично заявявам, че към момента нямаме преведени пари за детски надбавки от София. Най-рано това ще стане едва утре", обясни шефката на институцията Надя Танева.
Пловдивчанин: На ромите преведоха детските, а на нас не!
© Plovdiv24.bg
Надя Танева 





