Пловдичани заснеха табела, която обозначава затворени три от четири възможни изхода на кръстовището на улиците "Даме Груев" и "Архимандрит Евлоги" в район "Южен", видя Plovdiv24.bg. Според указанието остава отворена само улица "Пере Тошев".

Във фейсбук мъж е публикувал снимка, за да онагледи ситуацията.

"Браво, кмете", саркастично написа той.

"Бермудският триъгълник", допълни друг.

Ето и още от коментарите на хората в социалната мрежа:

Сега ще сложат и към "Пере Тошев" забранителен знак , да има симетрия

Така е идеално.

Така е добре, Язов и Зико са на стадионите, те работа по улиците нямат, аа извинявам се, забравих, че Зико е на хотела.

Това си е чиста гавра.

Подиграват се с търпението на хората !

Абе, дружко си е да живееш в Кичука. Екшън има всеки ден.

Ще хвърчим!!