Ремонтираната отсечка на улица "Даме Груев" в Пловдив продължава да е затворена, сигнализират читатели на Plovdiv24.bg.
Временната организация на движението в района е одобрена, но при инспекцията на място междуведомствената комисия е направила забележки, които трябва да се отстранят. Строителят път е заявил, че му е нужно още малко време, за пълното завършване на връзката с улица "Охрид".
Днес експертите отново ще отидат на проверка на място и, ако всичко е наред, движението ще бъде пуснато, каза за медията ни директорът на ОКТ Георги Стоилов.
Отварянето на отсечката се проточи почти цял месец. В момента тече подготовката за старта на ремонта на втория участък от улица "Охрид" до улица "Тодор Александров". Третият е от ул. "Тодор Александров" до надлез "Родопи". Реконструкцията и разширяването на цялата улица "Даме Груев" струва 7 449 000 лв. с ДДС.








pepiboy
на 05.09.2022 г.
Супер !Първо ще строим,после ще къртим да садим дървета !За тия пари става-още 5 години договори !Аман!
Moby
на 05.09.2022 г.
...чакат да се върне от лятна отпуска онзи незаменим господин от КАТ, който да даде своето добро за откриването. Иначе не може... Не, не, нямаме проблем с бюрокрацията.
Twelve
на 05.09.2022 г.
Интересно ми е да узная какви са забележките, след като едно Кукленско шосе е отворено без каквато и да е маркировка, а разделителните пана са свободно стоящи и подпряни с тръби.
Коментарите са на публикуващите ги. Plovdiv24.bg не носи отговорност за съдържанието им!