Директорът на Дирекция "Социално подпомагане" Пловдив Надя Танева уведомява гражданите, че до 16.12.2015г. включително в ДСП Пловдив са приети общо 3711 заявления-декларации за отпускане на винетен стикер по реда на Наредба № Н-19 от 02.12.2008г. По секторите за социална закрила/ССЗ/  приетите заявления са. както следва:

ССЗ “Източен“ - 485

ССЗ “Западен“ - 410

ССЗ “Северен“ - 577

ССЗ “Южен“ - 607

ССЗ “Централен 1“ - 494

ССЗ “Централен 2“ - 394

ССЗ “Тракия“ - 744

От 21.12.2015 г. всички лица, подали заявление- декларация за получаване на винетен стикер в периода от 01.12.2015г. до 14.12.2015г.. могат да получат отпуснатите им винетни стикери в ССЗ по постоянен адрес.