121 души са минали през Спешния приемен център на Клиниката по ортопедия и травматология на УМБАЛ "Свети Георги" в Пловдив само през двата почивни дни. Това съобщиха за Plovdiv24.bg от пресцентъра на лечебното заведение.
Пациентите са с различни травми - фрактури на крайниците, натъртвания и изкълчвания. Пострадалите са с 24-ма повече за същите дни на миналия уикенд.
От най-голямата болница в Пловдив казаха колко души са пострадали в снега и леда
© Plovdiv24.bg






