За втора поредна година младежите от ПП ГЕРБ в Пловдив-град зарадваха в навечерието на Възкресение Христово членовете на Клуба на инвалида за социални контакти на сляпо-глухите и интеграция на хората с увреждания в район "Централен". 

На Велики вторник момчетата и момичетата занесоха над 100 козунака в клуба и прекараха незабравими моменти с неговите членове.

"Нека вярата и надеждата да са винаги с вас. Със здраве и оптимизъм да посрещнете Възкресението", пожела от името на младежите ръководителят на структурата на МГЕРБ в Пловдив-град Ели Дачева.

От Клуба на инвалида за социални контакти на сляпо-глухите и интеграция на хората с увреждания в район "Централен" благодариха за благородния жест. 

"Това е достоен пример за подражание и израз на Вашето високохуманно отношение и ангажираност към настоящето и бъдещето на хората с увреждания", се казва в благодарствения адрес до МГЕРБ.