Проблемът с част от дъното на Пеещите фонтани няма да бъде разрешен през юли, както бе оповестено при появата му, научи Plovdiv24.bg.
Причина за това са високите температури през лятото. Министерството на регионалното развитие и благоустройството също е уведомено за промяната.
Специалисти са мотивирали решението с горещините - за да бъде качествено изпълнен ребонтът, ще се изчакат по-ниски температури и в началото на есента езерото ще бъде изпразнено заради ремонтните дейности.
Обектът има 5 години гаранция и проблемът ще бъде отстранен от фирмата-изпълнител.
Оправят дъното на Пеещите фонтани наесен заради жегите
© Plovdiv24.bg






