Огромно нетърпение е обхванало бъдещите осмокласници, предаде репортер на Plovdiv24.bg.
Тази сутрин всеки един приет в Хуманитарната гимназия бе дошъл още рано да запази своето място. Придружени от родители и с усмивки на лице, младежите спокойно изчакваха своя ред на голямата опашка.
За радост тя се движеше сравнително бързо и без напрежение. Ръководството на училището вероятно е предвидило големия брой желаещи през сутрешните часове, поради очакваните се високи температури, и е осигурило достатъчно служители за бързо обработване на документите.
Комисията, която ще извършва записванията на учениците, ще работи от 8.00 ч. до 18.00 ч. без прекъсване.






