В понеделник - 30 май, започват дейностите по полагането на последния слой асфалт на булевард "Васил Априлов" в участъка от колелото на Централна гара до ул. "Любен Каравелов. Това съобщиха от община Пловдив.
В тази връзка от институцията уведомяват гражданите да не паркират автомобилите си по булеварда, за да не се възпрепятства работата по реконструкцията.
Спрелите моторни превозни средства ще бъдат принудително репатрирани.
Не паркирайте по бул. "Васил Априлов", ремонтът на първия участък е на финалната права!
© Plovdiv24.bg






