"Вижте как се спира нагло и необезпокоявано в 3 часа следобед до "Макдоналдс" до Аграрния университет", пише на редакционната поща на Plovdiv24.bg поредният пловдивчанин, станал свидетел на некоректно паркиране в града ни. Случаят е поредният от акция "Наглец" на сайта.
Коментарите оставяме на вас...
Нагъл шофьор на джип "иззема" тротоар до Аграрния университет
© Plovdiv24.bg






