Молебен по случай независимостта на България бе отслужен тази сутрин в храм "Св. Неделя", предаде репортер на Plovdiv24.bg. Молебенът бе организиран от Сдружение "Център Петко Каравелов".

В храма имаше само представители на политически организации и местната власт, нямаше граждани.

Отецът пожела единство на държавата, защото съединението прави силата.