Мазна чалга, а после брутално нарушение. Така читател на Plovdiv24.bg коментира онова, на което е станал свидетел вчера.

Точното място е кръстовището между улиците "Авксентий Велешки" и "Гладстон". Пловдивчанинът пояснява, че от лекия автомобил силно се е чувала "люта чалгия, а после дойде ред на забранения ляв завой към "Гладстон".

Човекът твърди, че подобни нарушения точно там са не просто ежедневие, а че се случват по няколко такива в рамките на час.