Йордан Кюмюрджиев е подал молба за освобождаване и като градски лидер на ГЕРБ, се разбра днес. Оставката му е дискутирана на заседание на изпълнителната комисия на партията. На него е взето решение разглеждането й да бъде направено на следващото редовно заседание на 6 ноември, а дотогава неговите функции ще бъдат поети от Красимир Велчев и Искра Фидосова.
На заседанието на градската структура на партията в понеделник ще присъстват Бойко Борисов и Цветан Цветанов. Преди дни Кюмюрджиев подаде оставка като общински съветник, в която не бяха посочени мотиви. Телефонът на бившия шеф на общинския съвет продължава да бъде изключен.
Йордан Кюмюрджиев
Бойко Борисов
Цветан Цветанов 





