Продължава бруталното поведение на част от шофьорите по пловдивските улици. Ето какво казва по този повод читател на Plovdiv24.bg: Мястото е кръстовището на булевард "Христо Ботев" с "Източен". Ето как закони и правила не важат за никого. За още по-голяма наглост зад мен имаше водач, който почна да ми свири и псува защо и аз не съм бил минал!?"...
КАТ Пловдив, спиш ли добре? Завиват ли те?
© Plovdiv24.bg






