Иво Аръков и жена му - пловдивчанката Габриела, разходиха сина си Тео по Главната, видя Plovdiv24.bg в личния му инстаграм профил. 

Актьорът пожела хубав ден на последователите си и озаглави поредицата от снимки "най-добрата част от мен", визирайки семейната атмосфера. 

Аръков и любимата му крият лицето на своето момче, но от кадрите се вижда, че бързо расте и радва родителите си. 

Снимките са заснети преди дни на фонтана пред Община Пловдив, която е любимо място на жители и гости на града.

Потребителите мигновено започнаха да коментират публикацията.

"Честито! Бъдете здрави и щастливи!"

Други известни личности също поставиха сърчица под снимките и им пожелаха приятна разходка.