Кметът на район "Северен" д-р Ина Филипова ще даде старт на учебната година утре в 9 часа в Езикова гимназия Пловдив.
По повод началото на учебната година д-р Филипова изпрати поздравителни адреси до директорите на всички учебни заведения намиращи се на територията на района, както и до директорите на всички детски заведения.
СВЪРЗАНИ ЛИЧНОСТИ:
ОЩЕ НОВИНИ:
СЛЕДВАЙТЕ НИ:
Все още няма коментари към статията. Бъди първият, който ще напише коментар!
Коментарите са на публикуващите ги. Plovdiv24.bg не носи отговорност за съдържанието им!
Ина Филипова 





