С подкрепата на кмета на район "Северен" д-р Ина Филипова и заместник-кмета Ангел Ангелов утре (03.06.2011 г.) членовете на Туристическо дружество "Еделвайс" ще заминат на екскурзия до Белинташ. От ръководството на администрацията са осигурили автобус, храна и напитки за 17 човека. Традиционно кметът на "Северен" д-р Ина Филипова и заместникът й Ангел Ангелов организират различни инициативи за хората от третата възраст.
СВЪРЗАНИ ЛИЧНОСТИ:
ОЩЕ НОВИНИ:
СЛЕДВАЙТЕ НИ:
Все още няма коментари към статията. Бъди първият, който ще напише коментар!
Коментарите са на публикуващите ги. Plovdiv24.bg не носи отговорност за съдържанието им!
Ина Филипова 





