Пловдивчанин е засадил няколко лехи с домати на терасата си, разбра Plovdiv24.bg. Снимка от "земеделската" дейност е качена във фейсбук групата "Забелязано в Кючука".

"Направят 6лв. килото домат, засее терасата с домати. Нищо лично. Браво на човека, че може да се възползва.", написа в поста си този, който качи снимката.

"Градинарството (няма значение къде) си е чудесно занимание.", коментира пловдивчанка.

Според други:

"Не мисля, че е заради цената … просто някои хора много обичат земеделие, градинарство и зеленчукопроизводство."

"Или заради това, че са без нитрати и други отрови, чист продукт."

"Ей вместо да идеш със студена ракия на гости ти голям фотограф."

"Че в много европейски градове се практикува отглеждане на зеленчуци в градска среда. Въпреки че в толкова малко пръст не знам какво ще излезе."