Пловдивчанка преживя ужасяващо нещо в голям магазин в града под тепетата. За това разказа самата тя чрез пост в социалната мрежа Фейсбук. Даваме думата на жената сега:
"Днес в "Кауфланд" преживях нещо страшно. Моето момиченце припадна, аз се паникьосах, но служителите веднага се притекоха да помогнат и направиха всичко необходимо.
Искам да изкажа хиляди благодарности на целия персонал на хипермаркета, намиращ се в "Кючук Париж"! Респект към всички, прекланям се пред Вас, мили хора, бъдете здрави!".
"Хората в магазина са повече от прекрасни! Жалко, че малко хора го осъзнават! Дано детенцето вече е добре и най-вече да се разбере откъде идва припадъкът", пише друга потребителка.






