Депутат от Пловдив счупи тъпомера, сам изтри нелепия си пост

14229
5

Депутатът от ПП-ДБ от Пловдив Манол Пейков се оплака в социалната мрежа Фейсбук, че зарядните станции за електрическите коли в центъра на София са малко и често са заети, затова е прибегнал до нестандартното решение, а именно да пусне разклонител с кабел през прозореца и да зарежда колата си на улицата, докато е паркирана. 

На въпрос дали не смята, че подобно зареждане е опасно Пейков отговаря, че опасност винаги има, дори когато оставиш колата на зарядна станция. 

Манол Пейков уточнява, че зареждането на колата му отнема 24 часа. И се хвали, че това му струва само 9 лв., докато в зарядната станция цената е 30-40 лв. По-късно народният избраник сам изтри поста си.

Зареждането на електроавтомобил с разклонител през прозореца обаче крие опасности. Препоръчваме използването на зарядни станции, заради по-високата степен на безопасност и по-краткото време на зареждане.

Виж коментарите (5)
Още новини от Новини от Пловдив:
Удар на магистрала "Тракия": Пловдивски криминалисти откриха над ...
Спецакция в Пловдив: Маскирани полицаи нахлуха на Възход
Активите на пловдивско общинско предприятие надхвърлиха 87,3 млн....
Темелков проговори, учителката му го затапи
Изграждат нов страхотен парк за отдих в "Северен"
Община Пловдив пусна интерактивна карта, показваща контейнерите з...


Виж още: