Децата от подготвителната група на ЦДГ "Арлекино" внесоха оживление и празничност сред служителите и посетителите на Район "Източен" с песни танци, посветени на Баба Марта.

С китка здравец, дъхава погача и мартеници, изработени от самите тях, те пожелаха на кмета Петър Петров и всички останали много здраве и още повече усмивки .

Допълнителен чар в празника внесе директорът на детската градина Мария Петрова, облечена с красива народна носия като внучката Мартенка.