ДАНС е започнала проверка в най-голямата болница у нас - УМБАЛ "Свети Георги", научи Plovdiv24.bg. От болничното заведение заявиха, че тя е стартирала в понеделник, 18 май. 
Засега не е ясна нейната цел, нито кога се очаква да приключи. От Университетската болница ще излязат с официално становище до часове!