Много емоционално и мъдро пожелание отправи д-р Лилия Учкунова, която днес председателстваше първото заседание на новия Общински съвет. Тя се обърна към 51-мата общински съветници и към кмета Иван Тотев:
"Нека пред следващия четиригодишен мандат всички наши решения и всички наши действия да бъдат безкористни и открити, насочени само и единствено за добруването на пловдивските граждани, за развитието на нашия прекрасен град - град Пловдив"
Д-р Лилия Учкунова: Нека работим безкористно в името на Пловдив
© Plovdiv24.bg
Лилия Учкунова
Иван Тотев 





