Читател на Plovdiv24.bg сигнализира за висящи кабели в "Южен":

"Здравейте! Знаете ли кой е отговорен за поддръжката на кабелите, които висят от стълбовете на различни кабелни и интернет доставчици и не трябваше ли от миналата година всички да са вкарани под земята?

Питам, защото от миналата седмица в Пловдив точно до парк в "Кичук Париж" на ул. "Здравец" има 2-3 кабела, които висят от подобен стълб и е възможно дори да протича ток по тях.

Сами виждате, че е точно до входа на парка..."

Сигналът е предаден на общинската администрация на "Южен".