Читател на Plovdiv24.bg сигнализира за проблем със сметосъбирането на 4-5 километра от Пловдив. Ето и думите му:
"Здравейте. Това е в село Белащица днес. Нямам думи. Искат да ни докарат май някакви болести вече".
Читател на Plovdiv24.bg: Май искат да ни докарат някакви болести
© Plovdiv24.bg






