Читател на Plovdiv24.bg се свърза с нас, за да сподели за едно безумие, според неговите думи, кето продължава вече 30 години. Eто какво ни пише:
От няколко дни в кв. Смирненски и по-точно кръстовището на ул. "Ген. Колев" и "Ив. Ст. Гешев" се вихри събитие наречено "Да попълним хазната с пари". Някакъв бивш полицай, който в момента работи към ОП Общинска охрана, е решил, че ще пише глоби за неправилно паркиране.
Написани са вече два фиша, защото колите са спрени на място, за което се твърди, че е зелена площ. Въпросната зелена площ и по-точно там, където спират общо 5 коли, преди около 30 години, беше тротоар. Зад него има подобие на зелена площ, която един път в годината се коси. Цялата площ е в изумително състояние, а р-н Западен по никакъв начин нямат отношение към поддръжката?
Защо се допуска да бъдат прилагани закони от Общинската охрана, както намерят за добре? Защо преди тези глоби никой не облагороди тази въпросна градинка и не обясни на собствениците на автомобили, които в продължение на 30 години спират там автомобилите си, че това не е редно. Защо р-н Западен не обособи паркоместа и тогава да тръгва да глобява? Защо само крайната кола от редицата е глобена? Нека институциите да се обосноват и тогава да глобяват.








Kiro_BG
на 01.07.2020 г.
АМА НАГЛОСТ!Ами то преди това е било зелена площ,преди да почнете да си паркирате каруците там,и колчета да сложи общината след една седмица ги няма!БРАВО НА СЛУЖИТЕЛЯ НА ОБЩИНСКА ОХРАНА!МАЛКО СА ВИ ГЛОБИТЕ!
pepi41
на 01.07.2020 г.
Общината бедна.Трябва да се попълва хазната. Обаче се мери с два аршина-наши и ваши. Едни са глобявани,други-не.Да не говорим,че "зелените площи" са в окаяно състояние и никой не се грижи за тях.Всичко се прави около сградата на р-н Западен.Останалите райони от квартала-кучета ги яли.Ама като става въпрос за парички-давай да глобяваме.
Коментарите са на публикуващите ги. Plovdiv24.bg не носи отговорност за съдържанието им!