"Безобразие на ул. "Братаница". Така читател на Plovdiv24.bg сигнализира за строеж, който замърсява упоменатата улица. Ето и целият сигнал:
"Апокалиптичната снимка е от ул. "Братаница" срещу номер 4. Поредният наглец и мундар! Представям си какъв строител ще е!"
Репортер на сайта отнесе проблема до Общинския инспекторат. Оттам обясниха, че същият строител вече е проверяван от тях и му е дадено предписание да почисти. Предстои последваща проверка, която да установи изпълнено ли е предписанието, ако не е, ще има и санкции.






