Заради превключването на нов водопровод, вода няма да има в района на ул. "Даме Груев" в Пловдив. Вода няма и на ул. "Севастопол".
От ВиК обещават захранването да бъде възстановено в 17 часа.
Заради превключването на нов водопровод, вода няма да има в района на ул. "Даме Груев" в Пловдив. Вода няма и на ул. "Севастопол".
От ВиК обещават захранването да бъде възстановено в 17 часа.
Коментарите са на публикуващите ги. Plovdiv24.bg не носи отговорност за съдържанието им!