Бомбена заплаха изведе ученици от пловдивско училище

5852

Сигнал за бомба е получено в основно училище "Димитър Димов" на телефон 112. Това потвърди за Plovdiv24.bg директорът на Регионалното управление на образованието Антоанета Пакова.

Пред нашия телефон тя бе изключително лаконична, като заяви, че децата са били изведени веднага и е информирана пловдивската полиция.

Служителите на реда действат в момента, както са разпорежданията по протокол. Припомняме, че миналата седмица в четвъртък в целия град бяха получени сигнали за бомби, което накара кметът Здравко Димитров да издаде заповед за неучебен ден в петък и училищата останаха затворени.

Тогава от полицията коментираха, че повсеместните заплахи в цялата страна са свързани с изборите, които се проведоха е неделя.

Виж коментарите (0)
Още новини от Новини от Пловдив:
Шестокласници станаха филмови изследователи в Пловдивския универс...
Откриха "Народен събор Пловдив 2026": 3 дни фолклор с над 4000 уч...
Стотици мотористи блокираха ключови места в Пловдив срещу скъпите...
МВР Пловдив пусна дрон срещу нарушителите, затяга сериозно контро...
Последен звънец за талантите от училището в топ 3 на Пловдив
Ето новата визия пред Пловдивския университет


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).