Разбитата чешма, намираща се на пл. "Никола Мушанов", бе поправена за 10-ти пореден път от екип ОП "Паркове и градини". За проблема сигнализирахме от редакцията на Plovdiv24.bg по-рано тази седмица.
Припомняме, че конкретната чешма е системно и умишлено разваляна от граждани и техните вандалски прояви.
Екипът на ОП "Паркове и градини" спази обещанието си да поправи чешмата в кратки срокове и след 2 дни вече имаме резултат - предвид големите жеги навън и нуждата от питейна вода на обществени места.






