Днес се гледа мярката на двамата мъже, които извадиха бухалки на оживено кръстовище в Пловдив, предаде репортер на Plovdiv24.bg. Ето какво каза Каприел Папазян - битият шофьор в Пловдив:
"Не е вярно, че сме ги плюли. Това го казват, за да се оправдаят пред съда. Показаха ми среден пръст. Спряхме на светофара, след което ме заплашиха.
Казаха ми да сляза от колата и да видя какво ще стане. Счупиха задното стъкло с бухалка, а мен ме удряха с юмруци. Винаги имам едно наум и зная, че културата на шофьорите в Пловдив е доста слаба.
Очаквал съм такива неща, но не съм предполагал, че ще стана жертва. Най-вероятно съдът ще ги пусне с условна присъда. Въпреки това не се страхувам да шофирам".