Бездомник е изградил новия си дом в район "Източен" около пазар "Чайка", видя Plovdiv24.bg в групата "Забелязано в Пловдив".

От заснетите кадри се вижда адската мръсотия, която той е създал. Навсякъде са разхвърлени салфетки, кашони и списания. На една от снимките се вижда и прилежно сгънатия дюшек, който чака собственика си. 

Жители в района коментират под снимките:

"Той даже през деня си има и компания на бутилка", казва мъж.

"Там работя и е ужасно, викали сме многократно полиция, но резултат никакъв.", допълва дама.

"Пълна мизерия, а за миризмата да не говорим", коментира друг потребител.