320 хил. лева заделя Община Пловдив от бюджета си за 2016 година за камери по входно-изходните артерии на града, предаде репортер на Plovdiv24.bg.
Темата е актуална, а мярката е превантивна, коментира кметът Иван Тотев.
Инициативата е на Общината, която осигурява финансирането, и на Областната дирекция на МВР, която се ангажирана със самото изпълнение.
Проектът трябва да приключи през тази година.
320 000 лева за камери по входовете и изходите на Пловдив
© Plovdiv24.bg
Иван Тотев 





