"Разбитото сърце може да ни разболее. Даже има такава диагноза - синдром на разбитото сърце. Това е състояние, което много наподобява инфаркт на миокарда", обяснява д-р Прокопова. Тя вече 20 години се грижи за хорските сърца.  Не помни колко е прегледала.

А за да излекува човек разбитото си сърце д-р Прокопова има съвет.

"Трябва преди всичко да започне да обича себе си, а тогава може би ще му се получава и любовта към другите.".

А ако сърцето на човек е здраво - и физически, и духовно, му остава само да прави любов безопасно.



Източник: Нова