Сузанита се показа като бебе! Скандалната певица и щерка на Орхан Мурад реши да отвори семейния албум. Разглеждайки го, ексцентричната изпълнителка попадна на снимка, на която е бебе, съобщава "България Днес".

"Преди 15 години", написа певицата, която не пропусна да покаже пред феновете си как е изглеждала като бебе.