Мария Игнатова каза причината за раздялата с Рачков

78217
1

Ти си най-доброто от моето минало! Това каза Димитър Рачков по време на последния епизод на "Пееш или лъжеш" към Мария Игнатова, която участва в предаването. Още в самото начало на епизода двамата се разцелуваха:

"Имаме ли право, защото си бракувана", попита Рачков и добави:

"За мен винаги е била отворена книга по квантова физика на китайски".

Мария винаги е имала вкус, заяви Рачков. "Имала е вкус някога, сега вече го е изгубила", пошегува се продуцентът Андрей по повод факта, че актрисата и водеща се омъжи за журналиста Ивайло Цветков-Нойзи.

Докато обсъждаха с певицата Тони Димитрова кой от участниците пее и кой не, Рачков се провикна, че иска да чуе мнението на Мария. "Фамилията същата ли е", пита той Игнатова.

"Ти искаш да ме чуеш, но не ме слушаш. То така е от едно време, ние затова...", загатна красавицата за причината за раздялата им. 

"Мария много обича да я лъжат",контрира я Рачков.

"Мария много пъти е била лъгана", коментира Андрей.

"Решението съм го взела преди има-няма 5 години", коментира Игнатова връзките си. 

"Още тръпна и чакам", подчерта Димитър Рачков.

Виж коментарите (1)
Още новини от Любопитни новини:
"Подариха" на полицията Porsche за 200 000 евро
Биляна Гавазова: 4 години след най-голямата ми любов знам едно не...
Слънцето се "буди": Удрят ни тежки магнитни бури
Данчо Караджов: Най-трудният момент за "Сигнал" бе, когато комуни...
Народът срещу шеф Ангелов: Голямо падение
Край на войната с кърпите: Kaк един турист може да промени правил...


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).