"Иде Коледа!" - под този надслов фолклорен концерт ще изнесе утре, 15 декември /четвъртък/, от 17.30 ч., танцов ансамбъл при СОУ "Димитър Матевски". Малките танцьори, носители на редица престижни награди от фестивали, ще изпълнят с весели ритми източния атриум на мол "Галерия Пловдив".
Все още няма коментари към статията. Бъди първият, който ще напише коментар!
Коментарите са на публикуващите ги. Plovdiv24.bg не носи отговорност за съдържанието им!






