Британският премиер Борис Джонсън, който е заразен с коронавирус, е откаран в болница за изследвания и анализи по съвет на лекуващия лекар, съобщава Sky News.
Отбелязва се, че десет дни след положителния тест за COVID-19, политикът продължава да има здравословни проблеми - той все още има висока температура.
В същото време телевизионният канал съобщава, че хоспитализацията се разглежда по-скоро като предпазна мярка, но все още не е известно дали Борис Джонсън ще остане в болницата през нощта.
Малко преди това, Кери Саймъндс, бременната годеница на британския премиер, заяви, че вече от седмица се намира в самоизолация със симптоми на коронавирусна инфекция.
За това, че Борис Джонсън се е заразил с COVID-19, стана известно на 27 март. Въпреки болестта си, той продължава да ръководи британското правителство.








Boncho Chernev
на 06.04.2020 г.
Ко каза Ко ?
donHuan
на 06.04.2020 г.
Малко английски хумор
Aatanas Dzhaferov
на 06.04.2020 г.
Подай виното тамрџЌ·
Тинио Брато 1
на 06.04.2020 г.
Кой Борис
Чопър
на 06.04.2020 г.
Попа ще има ли работа за тоя риж г*з ?
Коментарите са на публикуващите ги. Plovdiv24.bg не носи отговорност за съдържанието им!