Семейство от Пловдив, което наскоро е изкарало лятната си почивка по Българското Черноморие, се свърза с редакцията на Plovdiv24.bg, за да развенчае митовете за високите цени и лошото обслужване.
Даваме думата на хората сега - при това без никаква намеса от наша страна:
"Здравейте! Вече няколко години слушаме колко зле било по нашето море, колко скъпо било, колко мръсна била водата и колко алчни били българските ресторантьори.
Нищо подобно! През юли направихме 6 нощувки в Несебър, а сега наскоро през август - отново 6 в Приморско. Абсолютно нормални цени, в никакъв случай не по-високи, отколкото в пловдивските ресторанти, идеално обслужване, чиста вода, много забавления и за нас, и за децата.
Всяка вечер на различен ресторант - без забележка! Хотелите - също отлични. Няма да постваме касови бележки, защото не е нужно. Просто изберете правилното място и няма да съжалявате. Правим уточнението, че не сме от богатите българи, а сме едно нормално средностатистическо семейство с двама работещи родители и две деца.
В чужбина също е хубаво, обиколили сме не едно или две места по света. Но Българското Черноморие има своя неповторим чар. Бъдете здрави и позитивни!"








sendi
на 17.08.2025 г.
Живея всяка година по 9-10 месеца на морето-на нашето! Как пък не срещнах никъде лошо обслужване или лоша кухня. Явно съм голям късметлия! Не мога да разбера защо е това плюене. По морето има много места където можеш да пиеш например кафе за 1,60 лв. Къде в чужбина го има това! И защо като е толкова лошо в момента има толкова много народ че няма къде да стъпиш или да паркираш. А на плюещите им препоръчвам просто да не идват, няма да липсват тук.
pest
на 16.08.2025 г.
Голяма мистерия е средностатичността в България. Ако четем официални данни, то си е доста скромно, ама тези хора пък казва, че обиколили света… Как стават тез’ работи?! Депозитите ще пръснат банките, ресторантите са вечно пълни, но България била най- бедната в ЕС.
Коментарите са на публикуващите ги. Plovdiv24.bg не носи отговорност за съдържанието им!