"Свикнали сме да мрънкаме и да се оплакваме, винаги има за какво а и е по-лесно. Хубаво обаче е да си даваме мнението и когато забележим нещо положително.
Ето днес например, минавайки в близост до булевард "Руски" забелязах, че въпреки почивните дни, работниците са там и работата кипи с пълна сила. Това е нещо напълно нормално, но все пак мисля, че тези хора заслужават похвала, докато повечето мрънкащи пловдивчани в момента се препичат по курортите", написа читател на Plovdiv24.bg и ни изпрати снимка в защита на думите си.






