Поредно доста интересно и провокативно мнение сподели писателят и телевизионен водещ в телевизията на Слави Трифонов Иво Сиромахов.
"Няма нищо по-лесно от това да се ориентираш на европейските летища. Самолетът за България е там, където чакат хората с анцузите", написа той.
Мнението му, макар и формулирано само в две изречения, както обикновено предизвика оживена дискусия под поста му в социалната мрежа Фейсбук.
Какво мислите Вие?








factotum_1967
на 15.11.2024 г.
Сиромаха е грабнал вълната на нихилизма и не смята скоро да я пусне. Но щом има хора да го четат и мазохистично да се кефят, що не. ;)
Папиханс
на 13.11.2024 г.
Умните,готини и образовани хора си личат по костюмите...
pest
на 13.11.2024 г.
Ако е пътувал със съграждани от Факултето или Столипиново- да. Те са и със силно отразени маркови дрехи. Крещи на дизайнерски имена, та се не трае. На два пъти съвсем скоро пътувах с българи, групи с екскурзоводи. Едната група беше за Шри Ланка. Другата се връщаше от Малдиви и заедно кибичихме в най- хубавата част ( копиране на сингапурската ботаническа) на летището в Доха. Великолепно облечени, възпитани хора. По време и на двата полета беше тихичко. Само да се научат да заключват тоалетните като влезнат да ползват, че ми се наложи да обяснявам на персонала що свети зелено пък им казвам, че е заето…. Сиромахов някъде е мизерствал на нискобюджетка.
JeniTod
на 13.11.2024 г.
Глуповато е . И не е така.
градски
на 13.11.2024 г.
Ами прав си, Иво.За тъпаците и селяците това си е дрес код.Като се разхождам по Главната в Пловдив,винаги ми става смешно-цървулите си личат по новите анцузи и маратонки
Чичо Ичо
на 13.11.2024 г.
Човека измислил анцуга трябва да получи Нобелова награда за удобно и многофункционално облекло
Коментарите са на публикуващите ги. Plovdiv24.bg не носи отговорност за съдържанието им!