Читател на Plovdiv24.bg ни информира за "явление", което доста често се наблюдава на бул. "Руски".

От изпратените снимки се вижда как пешеходци масово прекосяват булеварда и създават предпоставки за пътнотранспортно произшествие.

Къде е проблемът - в липсата на пешеходни пътеки или в самосъзнанието на пешеходците? Преценете сами!