Сигнал за бомба опразни сградата на Съдебната палата в Благоевград. Той е подаден на тел. 112 малко преди 14.00 часа.

След като посетителите в сградата са изведени, екипи на ДОТИ проверяват сградата.

Това е вторият случай на подаден сигнал за бомба в Пиринския регион. Сутринта към 10.00 ч. е подаден сигнал за поставено взривно вещество в Районния съд в Петрич.