Недоволен българин изпрати сигнал до Varna24.bg. Забелязал е, че сменят срока на годност на определени продукти. Публикуваме цялото писмо без редакторска намеса сега:

"Здравейте, вчера докато си пазарувам в "Лидл" в Провадия, случайно попаднах на едно нещо, което хем ме шокира, хем ме разочарова. Става дума за смяна на срока на годност на определени продукти, като в случая въпросният продукт беше сандвич "Чабата".

Прилагам и две снимки, на които ясно се вижда как са се опитали да заличат стария (истинския) срок на годност, като върху него просто са сложили обикновени лепенки".

Снимките можете да видите в галерията ни.