Самолет от Лондон за Бейрут кацна на летище "София" заради извънредна ситуация на борда, съобщи Нова тв.

Източник на медията съобщи, че причината е бой между двама от пътниците в самолета.

Предстои те да бъдат свалени от "Еърбъса" и арестувани, след което машината ще продължи полета си към Бейрут.

Самолетът е трябвало да излети от лондонското летище "Хийтроу" в 14:35 часа местно време (16:35 часа българско време), но е тръгнал с 30 минути закъснение.

По разписание самолетът е трябвало да кацне на международно летище "Рафик Харири" в Бейрут в 21:25 часа. Продължителността на полета е близо 5 часа.