Около 40-годишна руска гражданка се е самоубила в апартамент в Слънчев бряг, съобщи ст.комисар Калоян Калоянов, директор на ОД на МВР-Бургас. 
Той поясни, че жената е открита от полицаите на 3 септември вечерта в собствения й апартамент в курорта с прерязани вени. 
Сигналът е подаден от съседи. Трупът е откаран за аутопсия в катедра "Съдебна медицина" към МБАЛ-Бургас. 
Резултатите от нея показват, че жената е починала от кръвозагуба. Категорично става въпрос за самоубийство.



Източник: радио "Фокус"